HomeBlogOsobnjak
×

Výstrahy

JUser: :_load: Nemôžem načítať používateľa s ID: 11

Samostatný veľký rodinný dom je určený pre trvalé bývanie. Vidiecky dom s priľahlým  územím pre sezónne bývanie sa nazýva vila. Drevený dom sa odlišuje maximálnym pohodlím a množstvom iných výhod v porovnaní s   budovami z iných stavebných materiálov. Stavba drevenej vily je jedna z najdôležitejších udalostí v živote. Ako bude kvalitne postavený dom, zaleží spôsob života a pohodlie nielen jednej generácie.  To je dôvod, prečo zveríme stavbu drevenej vily profesionálnym dodávateľom s rozsiahlymi praktickými skúsenosťami a dobrou povesťou.

Dlhoročné pracovné skúsenosti našej stavebnej spoločnosti " Dominant " je množstvo spokojných zákazníkov a rodín, pre ktorých je drevený dom pýchou celej rodiny. Vlastnosti a funkčnosť konštrukcií drevených domov pre trvalé bývanie v plnej miere stelesňuje návyky, životný štýl, preferencie vlastníkov, aby všetci žili pohodlne, aby mal každý svoje vlastné miesto a nikto nikomu neprekážal. Praktické skúsenosti ukazujú, že sa teraz vyžaduje stavba  poschodových drevených domov s podkrovím. Medzi zákazníkmi je populárna kombinácia rôznych funkčných priestorov v jednej budove, napríklad dom s garážou, alebo dom so saunou. Spoločnosť " Dominant" realizuje komplexnú výstavbu, ponúkame také doplňujúce prístavby ako je letná kuchyňa, besiedka, altánok, ktoré robia bývanie viac pohodlným a krásnym.

Stručná história šľachtických sídiel siaha do 17.-18. storočia, vzniká veľa doplňujúcich stavieb. Bohaté majetky boli obklopené nádherným parkom. Prevládajúcim štýlom stavieb stredoveku  boli paláce. Predrevolučné stavby predstavovali jednopodlažné aj dvojpodlažné budovy z tehál alebo dreva pokryté omietkou. Typický francúzsky dom má svoje zvláštnosti, jeho územie oddeľujú priehradové brány a nezabudnime spomenúť prístup do dvora a záhrady za domom. Prevádzka a údržba dreveného domu má mnoho výhod, čo vyplýva z vlastností dreva, ako stavebného materiálu. Je to vysoká pevnosť, prirodzená vlhkosť, vynikajúca tepelná a zvuková izolácia, estetický exteriér. Ideálna forma dreva a opracovaný povrch nevyžaduje ďalšie dokončovacie práce. Vzhľadom k tomu  sa drevené domy vyznačujú dobrými výkonnými vlastnosťami a nízkymi nárokmi na údržbu. Po spracovaní a nátere na dlhý čas / viac ako päť rokov / drevený dom nevyžaduje opravy a údržbu, predlžuje sa jeho životnosť a výkonnosť. O údržbe, kvalite a trvanlivosti stavby drevených domov odporúčame prečítať si článok špeciálne venovaný týmto otázkam.

Dokončovacie práce vykonávané profesionálnymi odborníkmi našej spoločnosti "Dominant" zvyšuje životnosť dreveného domu. Ceny reziva pre stavbu dreveného sídla sú stanovené našou výrobnou spoločnosťou bez sprostredkovateľov, a preto sú najlepšou voľbou pre každého zákazníka. Náklady na výstavbu dreveného domu z guľatiny o priemere 220 mm, ktorá sa odporúča na stavbu pre trvalé bývanie, je zhruba okolo .................. / m2.

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Viac z tejto kategórie: «O firme Dvojitý lúč»
Pre písanie komentárov sa prihláste