HomeBlogO firme
×

Výstrahy

JUser: :_load: Nemôžem načítať používateľa s ID: 11

"Dominant" - výstavba drevených domov z dreva najvyššej kvality.

Firma "Dominant" Vás víta na webových stránkach ! Staviame: domy z dreva, sauny, altánky, drevené komplexy. Výstavba drevených domov modernou technológiou - to je hlavný druh našej činnosti. Výstavba drevených domov v našom chápaní je druh umenia, v ktorom projekty domov predstavujú unikátne diela. Každý z nich má svoju jedinečnosť a hodnotu. Veľa rokov na Ukrajine i mimo našej krajiny sme realizovali projekty domov, ktoré by sme Vám radi predstavili na našich webových stránkach. Vytvorili sme rozsiahlu databázu projektov, kde sú prezentované typické i individuálne projekty rodinných domov. Tu máte možnosť vidieť už zrealizované projekty domov, altánkov, sáun, záhradných domčekov a iných drevených konštrukcií. Pri vytváraní nových projektov berieme do úvahy Vaše požiadavky a návrhy. Navrhnuté projekty domov sú vypracované našimi kvalifikovanými odborníkmi. Distribúcia hotových škíc dáva predstavu, ako môže vyzerať interiér. Môžme vykonať zmeny v rozložení izieb vami vybraného projektu, meniť celkový vzhľad a plne prispôsobiť naše projekty domov, sáun, altánkov podľa požiadaviek zákazníka. Pri výbere stavebnej spoločnosti "Dominant" si môžete byť istí kvalitou projektu. Naviac môžme realizovať vami navrhnutý projekt domu, drevenej sauny alebo altánku, alebo dokončiť výstavbu drevenej konštrukcie na etapy, ako Vám vyhovuje. Na našich webových stránkach predstavujeme projekty domov v širokom sortimente. Z ponúknutých možností na našich stránkach si určite nájdete dom svojich snov, útulnú saunu, alebo si vyberiete vhodný altánok pre svoj záhradný pozemok.

Vyrábame: záhradný nábytok, lišty, tepelné granule, termodrevo, "Dominant" rozvíja ďalšie oblasti svojej činnosti. Všetky tieto typy výrobkov je možné nájsť na webových stránkach aj vo fotogalérii. Tu si pozrite výrobný proces a inštaláciu domu z dreva, technologický proces, krásu interiéru a exteriéru drevených domov. Drevený záhradný nábytok, ktorý je najobľúbenejší a najvyhľadávanejším atribútom záhradného pozemku, je zastúpený v širokom sortimente. Spoločnosť "Dominant" je lídrom v oblasti, ktorá zahŕňa hlavné činnosti podniku - výstavba drevených domov na Ukrajine. Máme vlastné kancelárie v zahraničí, ktoré môžte nájsť na webových stránkach spoločnosti. V profesionálnej sfére sa neustále rozvíjame a rastieme. Po prečítaní našej webovej stránky uvidíte, že sa stále zdokonaľujeme vo výstavbe drevených domov s pomocou najnovších technológií. Je tiež dôležité, že nám zverujú nielen výstavbu drevených domov, ale aj drevených kostolov a kaplniek. Každý náš projekt pravoslávneho kostola identifikuje dogmy cirkvi v súlade s duchovnými tradíciami a hodnotami pravoslávnej kultúry.

Nezabudnite si pozrieť článok ponúknutý na webovej stránke našej spoločnosti, ktorý ponúka aktuálne témy a otázky týkajúce sa výstavby drevených domov. V tejto časti máte dobrú príležitosť pozrieť si informácie o výstavbe a prevádzke drevených domov, ich ceny a technológiu výroby. Pri výbere stavebnej firmy "Dominant" si môžete byť istí kvalitou stavebných služieb aj ponúknutými produktami. Naše motto a princíp činnosti - prvoradá je kvalita, pohodlie a krása !
Ocenenie a diplomy za najlepšiu kvalitu

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Pre písanie komentárov sa prihláste