Home
banner0.jpg
banner00.jpg
banner01.jpg
banner03.jpg
banner04.jpg

Víta Vás firma "Dominant"! Staviame: domy z dreva, sauny, altánky, drevené komplexy. Výstavba drevených domov modernou technológiou

Čítať ďalej...

Dlhoročné skúsenosti našej stavebnej firmy - veľa spokojných zákazníkov a ich rodín, ktorí sú radi, že bývajú vo svojom dome!

Čítať ďalej...

Životnosť drevených domov. Jednou z prvých otázok kladených zákazníkmi je otázka životnosti dreveného domu z guľatiny.

Čítať ďalej

V drevenom stavebníctve popularizuje guľatinu 10 obľúbených mýtov. Často sa stáva, že popularitou vznikajú mnohé legendy a mýty.

Čítať ďalej...

Dokončili sme pre vás náš prvý predvádzací dom, kde si môžete naživo pozrieť kvalitu realizácie našich drevodomov.

Dom sa nachádza v pohraničnom meste Šahy, 90km z Banskej Bystrice, 160km z Bratislavy, 80km z Budapesti. Tento dom sme postavili pre záujemcom zo Slovenska, Čiech a Maďarska. Je možné dohodnúť stretnutie, v prípade vážneho záujmu je možné dom si prenajať...

Čítať ďalej...

Dohodnite si stretnutie a prídite sa pozrieť ako bude vyzerať váš nový dom!

Termín vašej návštevy prispôsobíme vašim potrebám.  Predvádzacie dni vykonávame v pracovné dni, ale v prípade potreby sa môže vykonať aj cez víkend. Ak máte vážny záujem, dom si môžete prenajať na pár dní. Tak si vyskúšate "na vlastnej koži" aké je skutočné zdravé bývanie. Pobyt môžete absolvovať vo dvojici, alebo s rodinnými príslušníkmi či s priateľmi.

V prípade objednávky, bude vaša platba za nájom odpočítaná z ceny domu.

Dohodnite si termín:

+421-905-327 118

 

Uvidíte, ako sa krásne kombinuje drevo s inými materiálmi. Zvlášť pekne vyzerá kombinácia dreva a kovu, skla alebo kameňa. Takéto prírodné zloženie poskytuje dobrý základ pre nekonečný let fantázie.

V oblasti výstavby a úpravy drevených domov neustále vznikajú nové technologické inovácie, ktoré umožňujú realizáciu rôznych nápadov v inetriéry, experimentovať s architektonickými formami: oblúky, vchody, schodište, okná a pod.

Čítať ďalej...

Dlhoročné skúsenosti našej stavebnej firmy = veľa spokojných zákazníkov a ich rodín, ktorí sú radi, že bývajú vo svojom dome!

Každý z našich projektov je realizovaný len zo zdravého a kvalitného dreva.

Keď staviame dom, vkladáme naše srdce do každého nového objektu, v maximálnej možnej miere prihliadame na všetky podmienky bývania v ňom.

To je dôvod, prečo sú naše domy spľahlivé, krásne, odolné, pohodlné a naozaj si zaslúžia pozornosť.

Sme si istí, že budete spokojní s našimi projektmi rodinných domov, altánkou, sáun, chát, hotelov a iných drevených konštrukcií.

Team Domynant

Novinka - technológia stavby domu formou "Dvojitého lúča". Vynikajúca tepelná a zvuková izolácia...

Vplyvom neustále vznikajúcich nových technológií v oblasti výstavby drevených domov realizujeme výstavbu aj formou "dvojitého lúča". Táto v súčastnosti veľmi populárna technológia umožňuje výber z množstva tepelnoizolačných materiálov rôznej hrúbky, čím je možné dosiahnuť tepelnú/zvukovú izoláciu podľa konkrétnych potrieb a požiadaviek.

Čítať ďalej...

Chceli by ste mať možnosť sledovať výrobu vášho domu. I keď výroba možno prebieha na úplne inom "konci sveta" ako sa nachádzate - u nás žiadny problém.

PONÚKAME MOŽNOSŤ SLEDOVAŤ VÝROBU VÁŠHO DOMU ON-LINE

Ste netrpezlivý a už sa neviete dočkať, kedy bude dom pripravený? Chceli by ste mať prehľad o pracovných postupoch a sledovať čiastočné výsledky výroby? - Sledujte výrobu domu on-line!

Pri zahájení výroby Vám zašleme prístupové údaje, na základe ktorých sa cez internet pripojíte na naše kamery a celý priebeh výroby vášho domu môžete sledovať z ľubovoľného miesta na zemi.